Téma týdne

Téma týdne - Cestování

20. června 2012 v 15:40
Každý občas přijde někam pozdě. Není se čím chlubit, ale komu se to někdy nestane, jsme přeci jen lidé. Tak tomu bylo i jednou, když jsme letěli s rodinou a známými na prázdniny pryč z České republiky. Po celém letišti se z rozhlasu ozvalo ať se naše rodiny dostaví okamžitě do letadla. Utíkali jsme, s bráchou a kamarádem se smáli, ale ostatním v letadle moc do smíchu nebylo. Věřte mi, že kdyby nás mohli pohledy probodnout, nic by z nás nezbylo, protože létaly z každého koutu letadla a to se jednalo o pár minut.

Téma týdne - Každodenní šálek čaje

1. června 2012 v 15:29
Pěkně na úvod vám musím říct, že právě teď piji úžasný zelený čaj. Když jsem si pročítala články na toto téma ostatních blogařů, mnoho z nich psalo právě o čajích... Mělo by se objevit něco nového, proto jsem se hluboce zamyslela...

Tumblr_m0cxfvady11qd3tz7o1_500_large

Téma týdne - Incest

27. května 2012 v 11:30
Incest, neboli sexuální aktivita mezi blízkými příbuznými.

Začneme hezky od začátku. Když jsem začátkem roku 1997 spatřila denní světlo, nespatřila jsem ho sama. Byl se mnou ještě bráška, mé dvojče jménem Miroslav. Vždycky jsme drželi spolu, i když to tak mnohdy nevypadalo. Někdy přišla chvíle kdy bylo na čase si dupnout. Zastat se mého "malého" brášky, který je pouze o minutu mladší. I tak jsem ale většinou já byla ten zastánce. Když mi maminka jako malé vtloukala do hlavy, že rodina musí držet vždycky pospolu, zvedala jsem oči vsloup. A teď vím, že mluvila pravdu.

Téma týdne - Originalita

7. května 2012 v 15:49
Někdy je na pohled rozpoznatelná, někdy je převážně v duši. Ale jedna věc je jistá - každý ji máme. Už tím jak vypadáme, myslíme, či jen píšeme jsme originální.

Tumblr_m2oo6xn77s1qzi9p6o1_500_large
 
 

Reklama