Světlo staré kůlny III.část

22. května 2012 v 18:43 |  Příběhy - Světlo staré kůlny

Lilly seděla na zemi a neměla v sobě sílu se zvednout a podívat se na to, co je to za obraz. Po pár minutách ale sesbírala všechnu energii co ještě měla a s uslzenýma očima se pomalu přiblížila k obrazu.

Tumblr_lwzpscizpo1qzloj5o1_1280_large


Setřela z něj prach, omotanou pavučinu a uviděla svého strýčka. V tu chvíli se jí opět rozbušilo srdce, stáhl žaludek a chtěla okamžitě obraz odložit. Vzpomínky byly tak bolestivé. Najednou si ale uvědomila, že místo, kde je strýček vyfotografovaný zná. Je to krásný dům, ale Lilly pochopila, že je to právě ta kůlna uprostřed lesa ve které strýček podle policie zemřel. Nebyl na obrázku sám. Stál tam s ním nádherný kůň. Ale moment, to je...jednorožec.Došlo zoufalé holčičce.

Věděla, že se musí na místo dostat, strýček by to tak určitě chtěl. Vyběhla před dům, ve kterém spolu doteď spokojeně žili a rozběhla se k lesu. Policie už byla dávno pryč, opět na ni všichni zapoměli. Jako by byla vzduch. Nikdo se nestaral o zraněnou duši malé holčičky. Už tu nebyl nikdo kdo by ji miloval, ale ona milovala stále. Věděla, že na Chucka nikdy nezapomene.

Vstoupila do polorozpadlé kůlny, všude bylo ticho. Rozhlédla s ekolem a začla přemýšlet, proč vlatně přišla. Něco jí ale říkalo, že to měla udělat. Venku se začal zvedat vítr a vypadalo to na velikou bouři. Stará podlaha vrzala, ale Lilly stále mizela hlouběji a hlouběji v tmavé místnosti.

Tumblr_m1muud7h0j1rspc7uo1_500_large

Pokračování a s ním i finále příběhu příště...
 


Komentáře

1 FatLady FatLady | Web | 22. května 2012 v 19:44 | Reagovat

sakra nenapínej nás!!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama